ETS 2 oyuna girince atıyor

Laundrie

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2'de oyuna girince basıyorum, açılma ekranında hani siyah bir ekran var ya bir şey çıkıyor yüklenme ekranı. Orada atıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Mod kurulu mu? Hangi DLC'ler var ayrıca?
Mod kısmında ve DLC kısmında olan hatalar profil seçtikten sonra olur. Bu arkadaşın söylemiş olduğu giriş ekranındaki siyah logoda atıyor. Bunun için de önce dosyaların bütünlüğünün doğrulanması gerekir. Eğer hala hata veriyorsa Microsoft Viusal C+++ uygulamaları eksik yüklenmiştir.

Mod kısmında ve DLC kısmında olan hatalar profil seçtikten sonra olur. Bu arkadaşın söylemiş olduğu giriş ekranındaki siyah logoda atıyor. Bunun için de önce dosyaların bütünlüğünün doğrulanması gerekir. Eğer hala hata veriyorsa Microsoft Viusal C+++ uygulamaları eksik yüklenmiştir.

Bazı modlar oyun açılmadanda çökme sorunlarına sebep oluyor, ben harita modu yüklediğim zaman olmuştu. Ama konu sahibinin cevaplamasında fayda var tabii.

Bazen bende de oluyordu. Alt + Tab ile düzeltiyordum ya da yeniden açıyordum.

Bazı modlar oyun açılmadanda çökme sorunlarına sebep oluyor, ben harita modu yüklediğim zaman olmuştu. Ama konu sahibinin cevaplamasında fayda var tabii.
Haklısın aslında ama tam detay vermemiş konu sahibi. İki ekran var birisi logo ekranı diğeri de devam tuşuna bastıktan sonra gelecek olan oyun ekranı. Daha detaylı bilgi alabilir miyiz?

Geri
Yukarı