ETS 2 para negatif değerlere düştü

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam çok merak ediyorum naptınızda o kadar para birikti.
Hocam bu Cheat Engine'nin hatası. Parayı çok fazla aşırı ekleyince - lere düşüyor. Yani konu sahibinin hatası yok. Bende önceden bilmeden aşırı fazla ekleyip - ye düşürmüştüm sonradan yeni profilde hilesiz oynamaya devam ettim.

Hocam bu Cheat Engine'nin hatası. Parayı çok fazla aşırı ekleyince -lere düşüyor. Yani konu sahibinin hatası yok. Bende önceden bilmeden aşırı fazla ekleyip - ye düşürmüştüm sonradan yeni profilde hilesiz oynamaya devam ettim.

Yok hocam benim hatam yüksek para yapmaya çalışmak değil. Negatif parayı pozitif para arttırma yönüyle arttırmaya çalışmak. Zaten -100 bin para olmuştu başta +200 bin yapmaya çalıştım ben böyle yapmaya çalışınca tabii Cheat Engine bug a girdi ve saçma bir eksi değer girdi.
O değeri 0 yapsan nasıl olur?

-4.000.. Parayı 0 yap. Teknik olarak 0 olur paran. Daha sonra iş al, paranı pozitife al. Tekrar hile ile yükselt.

Hocam değeri bulabilsem bu para değerini yazınca Cheat Engine o değeri bulamıyor.
Hocam çok merak ediyorum naptınızda o kadar para birikti.

Hocam bir arkadaşla beraber tır sürmeye çalıştık o bana çarptı ben ona çarptım tırı sürerken yazmaya çalışırken çarptım öyle olunca. Tamirhaneye gittim param yetmeyince negatif değerlere attı sonra Cheat Engine ile düzeltmeye çalışınca böyle oldu.
1616772540603.png
1616772557421.png
1616772513163.png

Son düzenleme:
Yok hocam benim hatam yüksek para yapmaya çalışmak değil. Negatif parayı pozitif para arttırma yönüyle arttırmaya çalışmak. Zaten -100 bin para olmuştu başta +200 bin yapmaya çalıştım ben böyle yapmaya çalışınca tabii Cheat Engine bug a girdi ve saçma bir eksi değer girdi.

Hocam değeri bulabilsem bu para değerini yazınca Cheat Engine o değeri bulamıyor.

Hocam bir arkadaşla beraber tır sürmeye çalıştık o bana çarptı ben ona çarptım tırı sürerken yazmaya çalışırken çarptım öyle olunca. Tamirhaneye gittim param yetmeyince negatif değerlere attı sonra Cheat Engine ile düzeltmeye çalışınca böyle oldu.Eki Görüntüle 942223Eki Görüntüle 942224Eki Görüntüle 942222

Yeni profil, en temiz ve basit bir çözüm gibi.

Geri
Yukarı