ETS 2 Tır Tavsiyesi

Blackout3

Decapat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows\System32
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden şöyle bir tır tavsiyesi istiyorum; hafif, ağır yük kaldırabilen, dağlık yollarda çok güzel bir havaya sahip olan, parası fark etmez (sınırsız), kendi havasını hissettirebilen ve ulan oyun gerçek hayat gibi mübarek yahu dedirttirecek bir tır tavsiyesi istiyorum. Çoğunlukla scania kullanıyorum fakat o havayı bir türlü alamadım. Volvo'yu da severim ama Volvo'nun kabin içini pek sevemedim. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Sizlerden şöyle bir tır tavsiyesi istiyorum; hafif, ağır yük kaldırabilen, dağlık yollarda çok güzel bir havaya sahip olan, parası fark etmez (sınırsız), kendi havasını hissettirebilen ve ulan oyun gerçek hayat gibi mübarek yahu dedirttirecek bir tır tavsiyesi istiyorum. Çoğunlukla scania kullanıyorum fakat o havayı bir türlü alamadım. Volvo'yu da severim ama Volvo'nun kabin içini pek sevemedim. Teşekkürler.

Ford F Max.

Hocam yılların etscisi olarak söylüyorum. Benim favorim Scania. Hızlı tırdır. Yıllarca kullandığım binlerce kilometre yaptığım tırdır. Modelide deyim. Scania S730.Senin asla üzemez. Güçlü tırdır.

Ford F-Max modu olabilir. FH540'a bakabilirsin Volvo'da. Hatta bulabilirsen Volvo'da Tanju Akdoğan'ın eski beyaz Volvo tırının modu var diye biliyorum. Tır modları hakkında daha fazla tır modunu görmek istiyorsan Hilmi Şahin'in kanalına göz at. Güzel modlar inceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı