ETS 2 yanlışlık sonucu yenilen sınırsız ban

MY UYGAR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sorunumu başlıkta da belirttim. Dün ETS 2 oynuyordum, oyundan çıktım ve bu akşam bir daha girdim fakat logine bastığımda perma ban yediğimi gördüm. Sebebi ise dorse değiştirmekmiş. Fakat ben sadece oyundaki dorseleri kullandım. Buna itiraz edebilir miyim? Not; Calais de birinde üçlü dorse vardı ve kalabalıkta yan yana duruyorduk. Admin yanlışlıkla beni banlamış olabilir mi?Eki Görüntüle 446782

Son düzenleme:
@zilyoner @Unavailableuser
Aga bu linç sebebi nedir anlayamadım açıkcası. Arkadaş bilmiyor olabilir yasak olduğunu ki ben de yeni öğrendim böyle bir yasağın bulunduğunu. Her gördüğünüz olaya kendi gözünüzden bakarsanız çok şey kaybedersiniz.

@zilyoner @Unavailableuser
Aga bu linç sebebi nedir anlayamadım açıkcası. Arkadaş bilmiyor olabilir yasak olduğunu ki ben de yeni öğrendim böyle bir yasağın bulunduğunu. Her gördüğünüz olaya kendi gözünüzden bakarsanız çok şey kaybedersiniz.
Yasağı bilip bilmesine kimse bir şey demiyor. "Not; Calais de birinde üçlü dorse vardı ve kalabalıkta yan yana duruyorduk. Admin yanlışlıkla beni banlamış olabilir mi?" bu açık açık yalan. Oyun için yalan söyleyecek duruma geldiyse bu nesil başka neler neler için yalan söyler oturda düşün.

Yanlışlık falan yok açık açık 3 dorse ile geziyorsun. Alt tarafı oyun için nasıl yalan söylüyorsun gerçekten inanılmaz.
Not; Calais de birinde üçlü dorse vardı ve kalabalıkta yan yana duruyorduk.
Aslında ne için ban yediğini bile biliyormuş, ilk mesajında söylemiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı