ETS2 Vitesdeyken Hız Düşmesi

NeoAnderson

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunuma hız modu yükledim fakat her viteste ayağımı gazdan çektiğimde hız frene basılmış gibi düşüyor. Bunu nasıl engelleyebilirim, modu mu silmem gerek ?

Çok geç oldu ama yine de cevap vereyim bu sorunu yaşayan arkadaşlara yardım olur belki.

Ayarlara girip Kontroller düğmesinden röterdar kapatma tuşuna bak, oyuna gir ve o tuşa basıp tekrar dene sorun oluyor mu diye.
Eğer bu işe yaramazsa yine ayarlardan oynanış sekmesine girip otomatik motor freninin veya otomatik röterdarın açık olmadığından emin ol, kapattığında düzelmiş olması lazım.

Niye güldün @yuvacıklı :(

Çok geç oldu ama yine de cevap vereyim bu sorunu yaşayan arkadaşlara yardım olur belki.

Ayarlara girip Kontroller düğmesinden röterdar kapatma tuşuna bak, oyuna gir ve o tuşa basıp tekrar dene sorun oluyor mu diye.
Eğer bu işe yaramazsa yine ayarlardan oynanış sekmesine girip otomatik motor freninin veya otomatik röterdarın açık olmadığından emin ol, kapattığında düzelmiş olması lazım.

Hocam 6 sene olmuş. Adam hayatta mı acaba :D

Belki birinin işine yarar diye yazayım dedim inşallah yarar.

İyi yapmışsınız hocam. Adama 6 yılda cevap yazan olmamış. Sonra derler ki Technopat en iyi forum, 5 dakikada cevap aldım falan falan. Hepsi kolpa dümen. Neyse inşallah birinin işine yarar. Acaba soruyu soran arkadaş ne yapıyor şu an :D

Yeni konular

Geri
Yukarı