EU4 daha güçlü birlik üretme

Hangi idealari aldın? Ordu morali de düşük geldi yıla göre. base olarak 3-3.5 arasıydı galiba. Offensive veya Quality gerekecek gibi. Defensive de olur moralin bayağı düşük çünkü.

Teknolojileri gösterir misin?

Hangi idealari aldın? Ordu morali de düşük geldi yıla göre. base olarak 3-3.5 arasıydı galiba. Offensive veya Quality gerekecek gibi. Defensive de olur moralin bayağı düşük çünkü.

Teknolojileri gösterir misin?
Şimdi de 77K ordum ile 30K ordusu olan Memlük'e yenildim. Land force limitini de aşmadım bu sefer.
Europa.png

Şimdi de 77K ordum ile 30K ordusu olan Memlük'e yenildim. Land force limitini de aşmadım bu sefer.Eki Görüntüle 1279031
Memluklerin ve Avusturya'nın diplomasi sekmesine geldiğinizde onların da teknolojisini göreceksiniz. Muhtemelen sizden öndeler. Ulusal odağı askeriyeye çekin, teknolojiyi çabucak yakalamanız lazım.

Hangi idealari aldığınız sormuştum onun da fotoğrafını atar mısın?

Şimdi de 77k ordum ile 30k ordusu olan memlük'e yenildim. Land Force limitini de aşmadım bu sefer.Eki Görüntüle 1279031

Hocam teknolojilerin arasındaki fark çok fazla diplomasi 15'ken askeri teknoloji en azından 14 filan olmalı muhtemelen askeri teknoloji puanlarını çok boşa harcadın sürekli general filan bastıysan. Bence yeni Save aç ya da askeri teknolojiye focus açıp iyi bir danışman al. Bu kadar geride olursan savaş kazanamazsın.

Geri
Yukarı