Euro düşerse Minecraft fiyat değişir mi?

40 kuruş artarak başladı dolar, euro biraz daha fazla. Fiyatlar değişmez bence çünkü bu ekonominin durulacağı yok. Düşer çıkar ama asla duracak gibi durmuyor.

40 kuruş artarak başladı dolar, euro biraz daha fazla. Fiyatlar değişmez bence çünkü bu ekonominin durulacağı yok. Düşer çıkar ama asla duracak gibi durmuyor.
Hocam dolar kuru haftasonu 10,99 olarak sabit kalmıştı şuan ise 10,90. Bir yanlışınız olmasın?
Ekonominin durmayacağı konusunda hem fikirim.

Hocam dolar kuru haftasonu 10,99 olarak sabit kalmıştı şuan ise 10,90. Bir yanlışınız olmasın?
Ekonominin durmayacağı konusunda hem fikirim.
Bu konuya yazarken "kur.doviz" sitesinden baktığımda 11.39'da idi. Şuan 11.02 oldu. İşte durağan değil o yüzden yazışmalarda biraz sıkıntı oluyor :D

Her yerde farklı şuan kur. Yine şaşırtmadı. :D
1640555560556.png

1640555569933.png

1640555577038.png

1640555586916.png

Akıl sağlığımızı da riske atıyoruz bu ülkede vallaha. Son 1 senedir kur takip etmediğim gün olmayabilir. Biliyorum etmemem lazım ama burada yaşıyorum sonuçta ne yapayım yani. Umarım euro / doların gene 1.5-2 seviyelerine düştüğü günlere geri dönüp, teknolojiyi daha yakından takip edip, ihtiyacımız olanlara sahip olabiliriz.

Akıl sağlığımızı da riske atıyoruz bu ülkede vallaha. Son 1 senedir kur takip etmediğim gün olmayabilir. Biliyorum etmemem lazım ama burada yaşıyorum sonuçta ne yapayım yani. Umarım euro / doların gene 1.5-2 seviyelerine düştüğü günlere geri dönüp, teknolojiyi daha yakından takip edip, ihtiyacımız olanlara sahip olabiliriz.
Keşke böyle durumlarda olmasak. Ancak dolar şuan 1,5 olsa herkes dış alım yapar ekonomi tekrar çöker kısır döngü gibi birşey. En azından 5 falan olsa keşke...

Yeni konular

Geri
Yukarı