Euro Truck Simulator 2 1.40 Güncellemesi Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Euro Truck Simulator 2 1.40 güncellemesi

Bir süredir beta olarak test edilen Euro Truck Simulator 2 1.40 güncellemesi sonunda tüm kullanıcılar için yayınlandı. Euro Truck Simulator 2 1.40 güncellemesi nihayet yayınlandı. 3.4 GB boyutundaki güncellemeyle beraber oyuncular yeni görsel aydınlatma sistemine kavuşmuş oldu. Bununla birlikte söz konusu güncelleme bazı grafiksel iyileştirmelere de ev sahipliği yapıyor. Peki, Euro Truck Simulator 2 1.40 […]

Devamı: Euro Truck Simulator 2 1.40 Güncellemesi Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Rakipleri yok diye modlarla yapılan birçok eklemeyi kendileri yapmıyorlar. Açık söylüyorum oyunu 6-7 yıldır oynuyorum zerre kadar değişim yok, sadece grafik ve araba. Onlar da zaten çok büyük bir değişim sağlamıyor. Aynı oyun, aynı oyun. Her seferinde. Zaten DLC'siz tadı falan çıkmıyor.

Ali abi ilk önce ben açmıştım. Bir şey olmaz mı? :D

O kadar para verilen DLC'lerin hakkını verdiğini düşünmüyorum. Şehirler çok basit vs. 8 senelik oyun neredeyse ve ilerlemeleri yeterli bulmuyorum.
Zaten güzel olan şeyler şehirler değil yolları. DLC yollarını çok beğeniyorum şahsen. :)
Bende çok fazla severek oynadığım bir oyun direksiyon seti ile öneririm. Ama klavye veya mouse ile o kadar da tadı çıkmıyor.
Ben de Arduino ile Snopy VH-5'i 900 derece yaptım ama Geforce Now FFB desteği olmadığı için tadı çıkmıyor yine. :(

Ali abi ilk önce ben açmıştım. Bir şey olmaz mı? :D

Kalıcı ban yiyeceksin (!)
Çok severim bu oyunu. Ama sistem oynatmadığı için hiç keyif alamıyorum. Geforce Now ile oynamaya çalışıyoruz...

@Ali Güngör sizin direksiyon işi ne oldu? Kabul edildi mi?
Ben de grafikleri en düşüğe alarak 20 FPS'de oynuyorum.

Şu oyun kadar rahatlatan bir oyun daha yok yemin ediyorum. Her şeyi DLC ile yapmasalar daha iyi olacak ama olsun.
DLC çıkartıyorlar çünkü DLC çıkartmazlarsa sadece oyun satışından bağımsız bir stüdyo dönmez.

Çekicileri bile ücretsiz getiriyorlar daha ne yapsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı