Euro Truck Simulator 2 Steam üzerinde 149TL oldu

Zam yapmasının sebebi Cumhurbaşkanımızın finlandiya ve isveçi Natoya kabul etmemesinden kaynaklanıyor şuan Nato ve Avrupa bize çok kızıyor bu konu yüzünden
Şirketin merkezi Çekya da
Çekya bir Nato ülkesi ve Ab ülkesi

Son düzenleme:
Süper zeka türko suçu hiç Steam'de yapımcılarda aramasın bu beyhude bir is olur sadece çünkü senin ülken batıyor dün mart ayı ödemeler dengesi verileri açıklandı, Türkiye'nin mart ayında 5.5 milyar dolar verdiği ortaya çıktı. Geçen yılın aynı ayında cari açık ne kadardı? 3.3 milyar dolar. Cari açık geçen yıldan bu yana neredeyse iki katına çıktı.🤩

Süper zeka türko suçu hiç Steam'de yapımcılarda aramasın bu beyhude bir is olur sadece çünkü senin ülken batıyor dün mart ayı ödemeler dengesi verileri açıklandı, Türkiye'nin mart ayında 5.5 milyar dolar verdiği ortaya çıktı. Geçen yılın aynı ayında cari açık ne kadardı? 3.3 milyar dolar. Cari açık geçen yıldan bu yana neredeyse iki katına çıktı.🤩
1 hafta önce ilk defa ets aldım ve oynadım ne kadara aldım dersin?
10tl ödedim normal fiyatından da satılmamış indirim yapmışlar
1 hafta önce cari açık yokmuydu dolar 2-3 tl miydi
dolar veya döviz ile alakalı değil tamamein ch nin nato açıklaması yüzünden oldu

Zam yapmasının sebebi Cumhurbaşkanımızın finlandiya ve isveçi Natoya kabul etmemesinden kaynaklanıyor şuan Nato ve Avrupa bize çok kızıyor bu konu yüzünden
Şirketin merkezi Çekya da
Çekya bir Nato ülkesi ve Ab ülkesi
Alakası yok hocam. Arjantin'e de zam yapılmış. Arjantin'in şu an siyasi bir olayı yok Avrupa'da.

Screenshot_20220519-130139.jpg

Zengin oldum galiba.

Bu gidişle zaten Steam'deki fiyatlarin articaga benziyor Steam Türkiye'ye ozel fiyatlandirma yapiyor ve globelden daha ucuz oyun alinabiliyor Steam bu fiyatlari duşuk gormuş ve artırmiş olabilir veya yayıncılar artiriyor olabilir iş globalsa zaten daha da artacak demektir sadece artıslar Türkiye'de olduysa yakinda çok artiş gormeyiz.

Kaç haftadır map booster indirimi bekliyordum şimdi 628 TL olmuş 🤠

Geri
Yukarı