Ev interneti için yanlış ISS'ye başvuru yaptım

509409

Centipat
Selam. Annem ev interneti bağlatmak istedi ve ablam, annem adına telefondan Türk Telekom evde internet abonelik başvurusu yaptı. Yalnız Türk Telekom yerine nasıl olduysa D-Smart'ı aramış. Müşteri hizmetlerini aradım ve başvuruyu iptal etmek istediğimi söyledim. M. Hizmetleri bana kurulum ekipleri gelmeden önce arayacaklarını ve sizin istemediğinizi onlara belirtmeniz gerektiğini, bir sorun da olmayacağını söylediler. (anca böyle iptal edebilirmişim) Bundan dakikalar önce annemi aramışlar ve bu abonelik sürecinde başka bir abonelik yapmamız halinde 190 lira para cezası ödeyeceğimiz söylenmiş. Bu durumu D-Smart müşteri hizmetlerine ilettim ve öyle bir şey olmadığını, kurulum ekipleri gelmeden önce arayacaklarını ve istemediğinizi belirtmeniz halinde bir sıkıntı olmayacağını ve kurulum işleminin iptal olacağını söylediler.
Kurulum ekipleri en geç 7 iş günü içerisinde arayacak. Onlara istemediğimi belirteceğim ve ondan hemen sonra bizzat kendim gidip Türk Telekom bayisinde evde internet başvurusu yapacağım. Siz de böyle sorunlar yaşadınız mı? Yaşadıysanız ekstradan başka şeyler yapmalı mıyım? Önerilerinize açığım. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Başlığı güncelleyen de dalga mı geçiyor anlamadım. :D Neyse yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Yok hocam babam bu konuda bir tek o firmaya güveniyor. Yardım edebilirseniz beni çok mutlu edersiniz.

Bütçe sorunu yoksa TT'a geçilebilir ama F/P olsun diyorsanız Netspeed önerebilirim. 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum çok nadir sorun yaşadım. Müşteri hizmetlerini bile aramadım siz düşünün öncelikle şuradan altyapı sorgulaması yapın ve buraya fotoğraf atın.

Başka yapabileceğin bir şey yok. Zaten yapman gerekenlerin hepsini yapmışsın.
Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim. İçime su serptiniz :)
Bütçe sorunu yoksa TT'a geçilebilir ama F/P olsun diyorsanız Netspeed önerebilirim. 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum çok nadir sorun yaşadım. Müşteri hizmetlerini bile aramadım siz düşünün öncelikle şuradan altyapı sorgulaması yapın ve buraya fotoğraf atın.
yok hocam sağolun peder biraz geleneksel. Yine de o kadar yazmışsınız teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı