Evcil kedim halsiz ve kahverengi kusmuk kusuyor

Başka bir konuya bakarken fotoğrafı görüp haberdar oldum olaydan. Belki sonradan öğrenmişsinizdir sebebini eğer öğrenmediyseniz başıma geleni anlatayım. Yolda bir yavru kedi bulmuştum. Eve götürdüm. Ne su içti ne mama yedi. Arada köpüklü kusuyordu. Benim de kedim vardı, veterinerimize götürdüm. Film, serum, vitamin verdi. Makatı yırtılmış, dedi. Pansuman yaptı. Başka bir şey bulamadı. Bir bakalım ama olmazsa hayvan hastanesine götürürsünüz, dedi. O yolda olması çok saçmaydı. Sokakta baktığımız köpekler orada öylece bırakmazdı onu. Biri bıraksa ne diye öyle saçma bir yere bıraksın. Bir türlü anlam veremedik nasıl geldiğine ve ne olduğuna. Bir ihtimal araba çarpmış olabilirdi ama hiçbir iz de yoktu vücudunda. Neyse aldım eve getirdim. Hala yemiyordu. Ben beni yedim bitirdim. Hayvan hastanesine götürdüm. Mesanesi yırtılmış karnında idrar birikiyormuş. Veterinerimiz ameliyatı deneyelim dedi. Ameliyat öncesinde evdeyken 1dklığına başka bir odaya geçmiştim döndüğümde bu şekilde siyah bir sıvı vardı yerde. İdrar sanmıştım ama veterinerimiz kustuğunu hatta dışkını kustuğunu söylemişti. Ameliyattan çıkamadı maalesef. İdrar kesesi erimiş kalmamış neredeyse. Sizin kedinizin durumu da böyle bir şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı