Evde istenmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
dediğiniz gibi en dindar onlar,ama ağızlarından dedikodu,kötü söz,yalan hiç eksik olmaz.
akrabalarımızda aynı sayılır hacı,hoca,büyücü dolu.
artık zaman göstericek ne yapacagimi,suan sınava calisiyorum,kendileriyle konusmuyorum evet,hayır,tamam bu kadar.
Milletin annesi kötüyse babası sahip çıkar sever. Babası kötüyse annesi sahip çıkar sever. Sizin şansınıza ikisi size düşman resmen :(

Milletin annesi kötüyse babası sahip çıkar sever. Babası kötüyse annesi sahip çıkar sever. Sizin şansınıza ikisi size düşman resmen :(
Sağcı gericiler denk gelmiş " çocuk yaparsak evliliğimiz iyiye gider" kafasında olanlardan.
Şanssızlık diyelim.

@507320 senin de ailenin de büyük suçu var, ilk önce burada ortak noktaya varalım.
Bu kafadaki ebeveynler okul okumazsan sana koca bakmaya bakarlar, benden demesi. 😂

Zaten öyle olacak sonra bu kız tanımadığı biriyle evlendirilecek belki de itin kopuğun önde gideni çıkacak kıza zarar verecek ileride ama yooook.

Hiç boşuna etrafa suç atıp kurtulmaya çalışma. Bu hayatta bir şey başaramadıysan senin suçundur. Ortaokulda dersine çalışıp LGS'de iyi puan alman lazımdı, yapamamışsın. Puanın yakındaki İmam Hatip'e bile yetmemiş, uzağa göndermişler. Lisede ders çalışmamışsın, ortamlarda eğlenmişsin, boş boş geçirmişsin vaktini; bu da tamamen senin suçun. Şimdi de kimse sana bakmak zorunda değil, kendi ayakların üzerinde durman lazım. Yine de akıllı davran. Şu anda maddi gücün yok, evdekilere muhtaçsın bunu unutma.
Yapman gereken:
  1. Evdekilerden özür dile, evdekilerin huyuna git
  2. Evden çıkınca kendin ol
  3. Kütüphaneye gidip 7/24 ders çalış
  4. Evdekilerden maddi anlamda olabildiğince faydalan
  5. Üniversiteyi şehir dışında oku
  6. Burs/kredi alıp evdekilere ittirin gidin hayatımdan de

@507320 senin de ailenin de büyük suçu var, ilk önce burada ortak noktaya varalım.
Bu kafadaki ebeveynler okul okumazsan sana koca bakmaya bakarlar, benden demesi. 😂
Asla, demeyin bile. Zorla evlendirmeye çalışırlarsa sinirden kudururum patlarım. Bence lise bitince evden kaçsın yurtta falan okusun çekilmez yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı