Evde karın kası yapma

Öyle olmuyor her yerle birlikte karın da çalışman lazım ki sonradan yağ yakımına girdiğinde görünecek karın kasın olsun, ciddi karın çalışmadan kütle kazandıktan sonra six pack çıkarmaya çalışmak şu ankinden daha zor olacaktır.

Eğer karın kası şimdiden yapmaya başlarsa hem kütle kaybedecek hem de çok yemek yiyemeyecek. Sırf "benim karın kasım var bakın" demek için 50kg takılmaya gerek yok.

Karın kası için yemenize dikkat etmeniz sağlıklı düzenli beslenmeniz yağ oranınızın düşük olması gibi bir sürü faktör var sadece sporla olmaz.

Eğer karın kası şimdiden yapmaya başlarsa hem kütle kaybedecek hem de çok yemek yiyemeyecek. Sırf "benim karın kasım var bakın" demek için 50kg takılmaya gerek yok.
Zargana olmak istemiyorum
Herkesin spor yapmaktaki yegane amacı o zaten paşam merak etme biz kara kaşımıza kara gözümüze yapmıyoruz bu sporu.
Ne icin yapiyon dayi

Karın kası olup 50kg olunca Fitnes'cı sayılmıyorsun. En iyisi tek bir bölge yerine vücudunun her tarafına yönelmektir. Karın kası istiyorsanız yapabilirsiniz ancak diğer bölgeleride ihmal etmeyin.
Fitnes ci nerden ciktiya ben sadece evde karin kasinyapilirmj diye sordum.
zargana olmak istemiyorsan bulk dönemi sonrası karın kaslarını ortaya çıkar karın kası gibi cut ile gelecek şeyler için kas lazım sonra savaş hocanın dediği gibi omzun yok göğsün yok sırtın yok neren var sixpack
Hocam zargana degilim zaten bazilari diyorki 50 kiloya dusunce soyle boyle diyor

Hocam yagli yiyeceklerden kacinmamiz lazim degilmi?

Protein alımına önem vermen lazım ki kas büyüyebilsin yağlı yiyeceklerden de günlük 2200 kaloriyi çok geçmiyorsan sıkıntı yok yoksa azaltman iyi olur tabii.

Öyle bi şey yok zaten karın kası yapmak aç kalmak değil kol çalışır gibi six pack büyütmek için o bölgeyi çalışmak ve protein almaya vb. devam etmek demek.

karın kası için genelde bazıları aç kalın bazıları aç kalmadan oluyor diyor ama yağların beyinde çalışma şekli ben bunları depo ediyimde çocuk aç kalırsa yakarız bundan dolayı karın kası için diyetlerde diğer kas kaybı yaşanabilir buda karın kasınızı sıskalıktan olduğunu gösterir (bilgimde yanlışım varsa affola)
Sporda zaten her zaman en mantıklısı yemekten kısmak yerine yediğinin hakkını verecek seviyede spor yapmak. Ben spor yaparken kendimi yemek konusunda ekstra kasmamıştım. Belli bir seviyede abur cubur falan da yiyordum. Zaten spor yapıyorsan alıştıkça kendin yemek istemiyorsun. Tok olduğunu daha net anlıyorsun. Ki fazla yesen de zaten dediğim gibi fazla kardiyo veya ekip varsa maç vs. yapıyorsun yetiyor.

Geri
Yukarı