Evde kas yaparken yorulup bırakıyorum

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Evde kas yapmak için uygulamalar falan denedim ama bir yerden sonra yorulup kas yapmayı bırakıyorum. Özellikle şınav zorluyor, bıkmamam için ne yapmam lazım? Sizce şınav gibi hareketler geldi mi cok yoruluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareketleri doğru yaptığından emin ol. Yorulmaya birazcık dayan. Set set yapmaya çalış. 10 mekik 15 saniye dinlenme 15 mekik 20 saniye dinlenme şeklinde

Bu gece de sosyalde spor akıyor nedense :).Hocam ilk başlarda olur öyle bende çok zorlandığımı bilirim.Sadece sabredin bu sizde zamanla bir bağımlılık haline gelir ayriyeten niyetiniz gerçekten kas yapmak ise salona gitmeniz ya da en azından ucuz bir ağırlık seti almanız gerekli.

Bu gece de sosyalde spor akıyor nedense :).hocam ilk başlarda olur öyle bende çok zorlandığımı bilirim. Sadece sabredin bu sizde zamanla bir bağımlılık haline gelir ayrıyeten niyetiniz gerçekten kas yapmak ise salona gitmeniz ya da en azından ucuz bir ağırlık seti almanız gerekli.

Amacım ilk vücut ağırlığı sonra spor salonu ama şınav gibi hareketler cidden yoruyor.

Geri
Yukarı