Evde kilo vermek için spor aleti önerisi

44Nihat07

Kilopat
Diyetin yanında spor yapmak istiyorum. Eve spor aletleri alacağım. (spor salonlarını sevmiyorum.) İlk öncelik kondisyon bisikleti daha sonrasında ne almalıyım? Aklımda mekik aleti var ama normal mekik kadar etkili olur mu? Bir de bütçe açısından koşu bandı yerine dışarıda koşacağım.

Diyetin yanında spor yapmak istiyorum. Eve spor aletleri alacağım. (spor salonlarını sevmiyorum.) İlk öncelik kondisyon bisikleti daha sonrasında ne almalıyım? Aklımda mekik aleti var ama normal mekik kadar etkili olur mu? Bir de bütçe açısından koşu bandı yerine dışarıda koşacağım.
Ev için bir tane ip yeterli amaç sadece kilo vermek ise.

Gereksiz para bayılırsın, onun yerine kaliteli bir spor salonuna 1 yıllık üyelik ile yazıl çok daha mantıklı. Yağ oranını ölçerler vücüduna ve vücut endeksine uygun antrenman programlı çıkartırlar. Kendi başınıza denemeyin.

Bulunduğum konumda sadece 1 tane salon var oda dediğiniz gibi değil maalesef sadece aletleri kullanın diyor program falan yok.
Sadece Vücut ağırlığıyla yapılabilecek çok güzel programlar var. Fitify'a falan bakabilirsin eğer ilgilenirsen.
Öneri için sağolun, indiriyorum.

Geri
Yukarı