Evde pencere camına film takmak

windroid

Hectopat
Arkadaşlar, odamda ders çalışamıyorum. Nedeni şu ki camı açsam çocuk sesleri rahatsız ediyor, kapatsam odam çok ısınıyor.
Odanın ısınması güney cepheye bakan odanın tüm gün güneş görmesi yüzünden oluyor.

Bunun için odama cam filmi takmak istiyorum. Sizce bu çözüm olur mu veya başka bir öneriniz olur mu?

Arkadaşlar, odamda ders çalışamıyorum. Nedeni şu ki camı açsam çocuk sesleri rahatsız ediyor, kapatsam odam çok ısınıyor.
Odanın ısınması güney cepheye bakan odanın tüm gün güneş görmesi yüzünden oluyor.

Bunun için odama cam filmi takmak istiyorum. Sizce bu çözüm olur mu veya başka bir öneriniz olur mu?
Oda camını kapatınca bir süre sonra pis koku ve havasızlık da iğrenç bir durum. Pis koku dediğim, ısınmasıyla beraber havasız da kalıyor ve odayı bir koku bürüyor. Ben de bu dertten muzdaribim. Odamda klimanın dış ünitesini takabileceğim bir yer bulunmuyor. Cam balkona bağlı odam, camı delmek istemiyoruz, odamın cam balkon hariç dışarıya tek temas eden noktasında ise kolon bulunuyor. Kolonu da delemeyeceğimiz için çok zor durumdayım.

Geri
Yukarı