Çözüldü Evde soslu katık tavuk dürüm nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Tarif atabilecek var mı? Soslu katık tavuk dürüm ya da hatay usülü tavuk dürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Soslu tavuk döner hazır satılıyor cokda güzel ben hep ordan alırım ama market ismi yazsam sikinti olurmu

Saçma sapan bir yorum yazmışsın. En basitinden seni rahatsız ediyorsa veya sana anlamsız geldiyse konuya cevap yazmayarak veya göz ardı ederek bu konuyu görmemiş olabilirsin. Beğenmediysen cevap yazmak zorunda değilsin

Abi bu nasıl konu? Kimyasal formül istiyor sanki. Google yaz ilk çıkan videoya tıkla işte niye tarif beklemekle uğraşıyorsun ki? Bu arada istediğin konuyu açabilirsin tabii ki ben kendi görüşümü belirtiyorum.

Sizin güzel tarifleriniz var mı diye sormuş? Yemek ve mutfak da yapmış konuyu? Konu yemekle de ilgili istedigi konuyu açar sana ne? Moderatörler de kabul etmiş soruyu.

Sizin güzel tarifleriniz var mı diye sormuş? Yemek ve mutfak da yapmış konuyu? Konu yemekle de ilgili istedigi konuyu açar sana ne? Moderatörler de kabul etmiş soruyu.

Arkadaş sizin anlamanız mı kıt? Bak bakalım kimse tarif vermiş mi? Herkes benim dediğimi yapıyor işte. Ben tarif beklemektense kolay bir tarif aratıp onu yapmasının daha iyi olacağını söyledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı