Evde spor için tavsiyeler

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
26
Daha fazla  
188-190 boy, 62 kg. Yaş 17.Hiç dert etmedim kilomu. İlla gelecekte kilo alırım dedim.
Havalar biraz soğudu. 2 yıl önce LCW'den aldığım ceketi giydim. Ceket torba gibi oldu üstümde. Öyle bolluk mu olur? 2 yıl önce cuk oturuyordu. Şimdi bayağı bir bolluk var.
O bolluğu hissettiğimde biraz kötü oldum.

Şimdi YKS öğrencisi olduğum için spor salonuna gidemem. Evde yapmam gerekiyor.
Evde dambıl falan kaldırırım artık.

Sorularım şunlar:
1-Dambıl mı alayım yoksa hem dambıl hem de halter çubuğu (göğüs için tabii dambıl göğsü çalıştırır mı ne kadar iyi falan zaten size soruyorum onu) mu?
2-Dambıl mı yoksa hem dambıl hem de halter çubuğu mu diye karar kıldıktan sonra uygun fiyatlı ne önerirsiniz, hangi ürün iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halterle yapacağınız şeyleri dambılla da yapabilirsiniz, bütçeniz yoksa almayın. Parçalı 20 kilo olanlar sizin şimdilik işinizi görür, 100 liraya falan bulursunuz ama bunlar plastik içine kum doldurulmuş oluyor ve bana pek güven vermiyor. Döküm alırsanız daha iyi tabii, o da fiyatı yükseltiyor. Ağırlıklar size yetersiz geldiğinde parça parça ihtiyacınız kadar tekrar alabilirsiniz.

Halterle yapacağınız şeyleri dambılla da yapabilirsiniz, bütçeniz yoksa almayın. Parçalı 20 kilo olanlar sizin şimdilik işinizi görür, 100 liraya falan bulursunuz ama bunlar plastik içine kum doldurulmuş oluyor ve bana pek güven vermiyor. Döküm alırsanız daha iyi tabii, o da fiyatı yükseltiyor. Ağırlıklar size yetersiz geldiğinde parça parça ihtiyacınız kadar tekrar alabilirsiniz.

110 liraya 25kgye kadar hem halter çubuğu hamde dambıllar var bence bu ürün tercih edilebilir military press gibi omuz egzersizleri için halter lazım olacaktır.

@Lolipop3535 tamam ucuz ama yorumlara baktığımda çok kötü olduğunu okuyorum. Yani tutma yerlerinin yeri aynı değil. Klipsler aşırı sıkı. Patlamış plakalar.

Geri
Yukarı