Evde spor yapmak

meliko3013

Picopat
Selam abiler konuya gireyim, yaşım 16, 1.82 boy, 73 kiloyum kilo verip vücut yapmak istiyorum fakat evimin yakınlarında hiç fitness salonu yok. Çok fazla bir bütçem de yok o yüzden evde aletlerle hedef kiloma ulaşınca kendimce bir vücut yapmak istiyorum. Spor hakkında hiçbir bilgim yok, ne gibi aletler yardımcı olur? Kollarımla kendimi nasıl taşıyabilirim? Şu an yapamıyorum, formları doğru yapmak için ne yapmalıyım? Ayrıca şınav çekemiyorum, sağ göğsümde nedense bir gerilme oluyor? (yanlış formdan büyük ihtimal) Umarım düzelir. Evde 2 tane 2 kilo dambılım var. Beslenme olarak ne yapmalıyım? Boğazımı tutabilen birisiyim. Ne gibi önerileriniz olur?

Halter Seti al. Eğer Ciddi isen. Barfiks Bar Al yeterli olacaktır. Beslenme olarak Yağ oranını bilmeden bir şey diyemem. Önerim Mezura al. (Her Bir milyoncuda vardır) Vücut ölçümlerini yap.

dostum evde olmaz belediyenin clastenics street workout için belli alanları var yakınlarındaysa orda çalışabilirsin, ama tavsiyem uzakta olsa salona gitmen.

Ronnie Coleman gibi bir vücut mu istiyorsun yoksa Chris Hemsworth gibi bir vücut mu yoksa normal Ronaldo, Tom Holland gibi fit bir vücut mu? Fit bir vücut istiyorsan evde spor yaparak ulaşabilirsin.

Hocam ayı gibi birşey değilde fit olmak istiyorum
Dambıllar 5KG heralde onlar yeterli olur, birkaç ay seni götürür. Eğer baktın hâlâ düzenli bir şekilde yapıyorsun bench ve halter sipariş edip fit bir görünüme ulaşırsın. Evde fit bir görünüme ulaşmak kolay zaten yaparsın rahatlıkla.

Dambıllar 5KG heralde onlar yeterli olur, birkaç ay seni götürür. Eğer baktın hâlâ düzenli bir şekilde yapıyorsun bench ve halter sipariş edip fit bir görünüme ulaşırsın. Evde fit bir görünüme ulaşmak kolay zaten yaparsın rahatlıkla.
Öyle değil bir dambıl 2 kilo öyle diyeyim, Ama zaman geçtikçe beni sararsa yükseltmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı