Evde tek başıma kalabilir miyim?

12 Yaşındayım ve evde 2-3 saat tek başıma kalmak istiyorum. Ailem bir yere gidecek ben oraya gitmek istemiyorum o yüzden 2-3 saat evde tek başıma kalacağım. Sizce tek kalabilir miyim? Evimiz aşırı akıcı bir yerde bir bağırsam 100 kişi gelir ne oluyor diye, herhangi bir olay çıkabilir mi? Yanımda telefon vs. yok sadece bilgisayarım var.

İlkokuldayken tek başıma evde kalıyordum. Bana bir Nokia telefon bile almışlardı. Şu anda liseye gidiyorum. Babam bazen birkaç aylığına yurtdışına gittiğinde tamamen yalnız kalıyorum. Kendi yemeğimi kendim yapıyorum. Bu birkaç yıldır devam ediyor. Geç bile kalmışsın.

12 yaşındayım ve evde 2-3 saat tek başıma kalmak istiyorum. Ailem bir yere gidecek ben oraya gitmek istemiyorum o yüzden 2-3 saat evde tek başıma kalacağım. Sizce tek kalabilir miyim? Evimiz aşırı akıcı bir yerde bir bağırsam 100 kişi gelir ne oluyor diye, herhangi bir olay çıkabilir mi? Yanımda telefon vs. yok sadece bilgisayarım var.

Babam şehir dışında annem işde saat sabah 6'dan gece 10'a kadar tekim. Bence bir şey olmaz.

Evde tek başına kaldığınde bir şey olmaz. En kötü kapıyı kitle ve camları kitle olur biter.

Bazen bütün gün evde yalnız kalmaktan keyif alabilirsin. Ama ev büyük ise. Şahsen bir iki kere kaldığım oluyor keyfini çıkarıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı