Evde Tek Başıma İken Single Player Oyun Oynayamıyorum

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bende böyle bir sorunsal var. Evde veyahut odamda tek başıma iken Single player oynayamıyorum, yalnızlık hissi gibi bir his oluyor içimde. Şu an Steam'den Metro serisini aldım ama girmek bile istemiyorum. Tek başıma iken Multiplayer oynuyorum ama yanıma biri veyahut odamda misafirler olunca Single Player oynayabiliyorum. Saçma bir psikoloji ama nedendir bilemedim. Sizde de böyle bir şey var mı ya? :D

Kişiden kişiye değişir tabikide psikolojiktir. Bende korku oyunlarına hastayım. Güya paranormal olaylar yaşanıyor oyunda, ışıklar kapanıyor, sesler gelmeye başlıyor, kapılar kapanıyor, birşeyler hareket ediyor, bilinmeyen yada bilinen varlıklar görünüyor gibi oluyor yada birşeyler düşüyor. Ben daha çok onun üstüne gidiyordum, gülüyordum. Hani karşıma çıksana diye evde bağırıyordum :) Seri oynuyordumki heyecan dahada yükselsin diye ama ne yazıkki bana istediğim korkuyu yaşatmıyordu ve sildim. Çoğu oyunuda bu yüzden siliyorum. Çokta fazla kafaya takmamak gerek bence. Sonuçta oyun.

Basketbol oyunları hariç hiçbir multiplayer oyununda iyi değilim. Hatta çok kötü oynarım Fps oyunlarinda hep sonlarda olurum. O yüzden multiplayer oynamayı bıraktım, hep single oynuyorum :D ( Spor oyunları dışında multi oynamıyorum. Daha doğrusu oynayamıyorum)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı