Evde tek başıma kalabilir miyim?

Daha fazla  
12 Yaşındayım ve evde 2-3 saat tek başıma kalmak istiyorum. Ailem bir yere gidecek ben oraya gitmek istemiyorum o yüzden 2-3 saat evde tek başıma kalacağım. Sizce tek kalabilir miyim? Evimiz aşırı akıcı bir yerde bir bağırsam 100 kişi gelir ne oluyor diye, herhangi bir olay çıkabilir mi? Yanımda telefon vs. yok sadece bilgisayarım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 Yaşındayım ve evde 2-3 saat tek başıma kalmak istiyorum. Ailem bir yere gidecek ben oraya gitmek istemiyorum o yüzden 2-3 saat evde tek başıma kalacağım. Sizce tek kalabilir miyim? Evimiz aşırı akıcı bir yerde bir bağırsam 100 kişi gelir ne oluyor diye, herhangi bir olay çıkabilir mi? Yanımda telefon vs. yok sadece bilgisayarım var.
Ne olabilir ki?

Rahat olun hocam kapıyı kilitleyin ve kimseye açmayın rahatınıza bakın.

Kalabilirsin rahatca bahçe varsa hatta dıśarıda kafan rahatca bekleyebilirsin elektrik gitme durumunda ya da dışarıya sandalye atıp bekleyebilirsin.

12 yaşındayım ve evde 2-3 saat tek başıma kalmak istiyorum. Ailem bir yere gidecek ben oraya gitmek istemiyorum o yüzden 2-3 saat evde tek başıma kalacağım. Sizce tek kalabilir miyim? Evimiz aşırı akıcı bir yerde bir bağırsam 100 kişi gelir ne oluyor diye, herhangi bir olay çıkabilir mi? Yanımda telefon vs. yok sadece bilgisayarım var.

Hocam öylesi daha iyi sizden 2 yaş büyüğüm ailem çıkınca çok seviniyorum rahatsız eden yok kimse bana bir şey demiyor istediğimi yapıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı