Evde tek kalacağım için korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korkuyorsan ailen ile gitmeni öneririm. Ailene ben korkuyorum diyemiyor musun? Forumda açılan konular şaka gibi ya. İyice yaş ortalaması düştü eskiden bu kadar değildi. Malum soruyor sitesine döndük.

Ailemle gitmek istediğimi söyledim. Fakat izin vermediler. Kapat her yeri korkmazsın dediler.

Siz bir de beni görün hocam öyle bir saatim var ki odamda sanki ruhumun içinde bakıyor. Kendi kendine büyüyüp küçülüyor. Işık desen zaten örümcek gibi bakmayınca yanına geliyor bakınca uzaklaşıyor. Tamamen sizin algınız. Açın yorganı yorgansız uyuyun korkularınızın üstünden gelin. Eninde sonunda gider zaten.

Adam cinlerden korkuyorsa dinle ilgili bir şey yaparsa bu ters tepebilir, daha da korkabilir.

Adam cinlerden korkuyorsa dinle ilgili bir şey yaparsa bu ters tepebilir, daha da korkabilir.
Türkçe kendini din hocası zannedenlerin din videolarını dinlemek yerine ingilizce tercih edebilir. Mesela Mufti Menk.

Te allahım daha ne kadar şaşırabilirim derken bu konuya denk geldim. Yaşın ufak olduğundan korkman normal. Bu önündeki 2 günden sonra bir daha korkmayacaksın. Evdeki bütün ışıkları aç, arkada televizyon falan çalışsın.
Yaşın ufak dediğim de 15 yaşındaymışsın 🫢.

Vallahi ben hiçbir şeyden korkmuyorum biraz da sana bağlı mesela ben hiçbir şeyi takmıyorum geç odana tak kulaklığını oyununu oyna.

Ailemle gitmek istediğimi söyledim. Fakat izin vermediler. Kapat her yeri korkmazsın dediler.
Korktuğun zaman ailenden herhangi birini ara de ki "Anne/baba ben korkuyorum" ne derlerse desinler sen seslerini duy o da yeter

Ayrıca böyle VHS videoları vs. çok izlediyseniz onlardan da olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı