Evde tek kalacağım için korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam cinlerden korkuyorsa dinle ilgili bir şey yaparsa bu ters tepebilir, daha da korkabilir.
Söylediğiniz doğru olabilir, empati yapamadım sanırım.
Yine de namaz kılmak beni rahatlatıyor.

Husamviyuviyu gibi absürt mizah kanalları beni hep güldürüyor.
Odağınızı r/place etkinliğine verebilirsiniz. Sabahları müzik açıp dans edebilirsiniz.

Korktuğun zaman ailenden herhangi birini ara de ki "Anne/baba ben korkuyorum" ne derlerse desinler sen seslerini duy o da yeter

Ayrıca böyle VHS videoları vs. çok izlediyseniz onlardan da olabilir.
Backrooms yada FNAF çok izlenenlerden. Korkunçlar, bu bir gerçek. İnsan ne yaparsa yapsın korkuyor.

Çoğu odanın ışığını açık tut, discord'ta falan arkadaşın varsa sürekli konuş veya eve arkadaşını çağır, gece uyurken de ışığı açık tut ve daha rahat hissetmek istersen kulaklık yerine hoparlör kullanabilirsin ben öyle yapınca daha rahat hissediyordum
Evde tekken bilgisayar başındaysam sürekli kapı çalma sesi duyuyorum.😀

Vhs nedir hocam.
İçerik üreticileri kullanıyor genelde, Fnaf gibi oyunlarla psikolojik korku yaratmaya çalışıyorlar. Ama eski kayıtlar da denebilir.

Bir şey diyeceğim hakkaten amacımız adamın korkularını gidermek biz burada konu açıp sohbet ediyoruz.

Şu anki durumunuzu yerine getirmek adına şu tatlı videoya göz atın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anki durumunuzu yerine getirmek adına şu tatlı videoya göz atın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledikten sosyalen çıkıp, kendime sosyal hayat kurdum. Sağ olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı