Evde tekken neler yapılabilir?

Hangi şehirdesiniz? Eğer yakınınızda göl, baraj, deniz gibi yerler bulunuyorsa balık tutmaya gidebilirsiniz. Kendinize arkadaş bulup ara sıra halı saha yapabilirsiniz. Evde bilgisayara SolidWorks yükleyip 3D modelleme yapabilirsiniz. Film izleyebilir, kendinize internetten araştırıp güzel tarifler yapabilirsiniz. Üstteki ergen arkadaşların önerdiği şeyi de yapabilirsiniz ama ben önermem.

Ailesi çamaşır suyu ve tuz ruhunu karıştırmayı yasaklıyorsa?

Onu yapmamaya yetecek kadar iradesi vardır illaki hocam :D

Örneğin bizimkiler sipariş (bildiğin Getir, Yemeksepeti falan) vermeyi yasaklıyor, gittikleri anda sipariş veriyorum. Sebep: Birdaha yapmak istersem zor yaparım.

Bisiklet.
Gitar.
Kaykay.
Bunları bazıları evet fiyatlara bakınca gayet Türk genci kendi parasıyla alabilir(!)

Evet, alamaz mı? Tabii ki bu fiyatlarda olmamalı ama yine de hobi edinilmesine engel olacak fiyatlar değil. Bisiklet on bin lira bile olsa kısa bir süre tasarruf ile alabilirsin. Kendi hobilerimden olmadığı için müziği boş verelim. Yine benim hobilerimden çiçek böcekle ugraşabilir. Saksı üç beş lira. Bir sürü ucuz bitki de var. Balık, tavşan, kaplumbağa, kuş gibi ucuz hayvanlar da var. Evet aslında hepsi pahalı ama sizde ülkeyi tamamen yıkılmış gibi gösteriyorsunuz. Telefona 15, 20 bin hatta daha fazla paralar vermek yerine oradan kıstığınızda bile gayet kolay şekilde hobi edinirsiniz. Tek yaptığınız bahane uydurmak.

Hangi şehirdesiniz? Eğer yakınınızda göl, baraj, deniz gibi yerler bulunuyorsa balık tutmaya gidebilirsiniz. Kendinize arkadaş bulup ara sıra halı saha yapabilirsiniz. Evde bilgisayara SolidWorks yükleyip 3D modelleme yapabilirsiniz. Film izleyebilir, kendinize internetten araştırıp güzel tarifler yapabilirsiniz. Üstteki ergen arkadaşların önerdiği şeyi de yapabilirsiniz ama ben önermem.
Genellikle muhabbet kuşumla ilgilenirim.

Geri
Yukarı