Evde web kodlama öğrenenler nasıl kendi kendinize öğrendiniz?

Megumi Lisa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Evet, sorum açık. Bende evde yazılım öğrenmeye çalışıyorum. Evde öğrenenler nasıl bir yol izlediniz. Hangi kanalları izlediniz veya hangi web sitelerinden yararlandınız.
Yol haritanızadan bahseder misiniz? Varsa kolay öğrenmek için bir IP ucunuz veya alıştırmanız bana da yardımcı olun. :)

Udemy, coursera.
Udemy'den 50-70tl'ye güzel bir kurs bulabilirsin. Coursera ise tuzlu fakat daha güzel.
Meta frontend kursuna financial aid'de bulun 2 haftaya kursu ücretsiz veriyorlar.
Bunu hepsine yap, 10 kursuna da. Bitirdiğinde güzel bir seviyeye gelirsin.

Udemy, coursera.
Udemy'den 50-70tl'ye güzel bir kurs bulabilirsin. Coursera ise tuzlu fakat daha güzel.
Meta frontend kursuna financial aid'de bulun 2 haftaya kursu ücretsiz veriyorlar.
Bunu hepsine yap, 10 kursuna da. Bitirdiğinde güzel bir seviyeye gelirsin.
Bilmiyorum udemy'de çok fazla fırsatçı var. Tanıtımı kaliteli çekip içerikleri çok kötü olanlar dolu. Önerin var mı denediklerinden.

Bilmiyorum udemy'de çok fazla fırsatçı var. Tanıtımı kaliteli çekip içerikleri çok kötü olanlar dolu. Önerin var mı denediklerinden.
Front end ile hiç ilgilenmedim hocam, python kursu almıştım sadece.

Patika.dev'dev de Frontend patikasında ilerleyerek ve bol bol alıştırma yaparak. Patikadaki eğitimler hem ücretsiz hem de sıfırdan ileri seviyeye kadar çıkarıyor.

İlk önce temelleri atın yani kurallar öğrenin. Flex'i öğrenin ve direkt olarak tek başınıza proje yapmaya başlayın. Açın rastgele bir site ve kodlamaya çalışın ancak böyle öğrenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı