Evde yapılan ağırlık çalışması işe yarar mı?

Evet biraz yağ var hafiften karnım şekillenmeye başladı gibi sabah aynadan bakınca bi şaşırdım dikkat etmemiştim.
Beslenme ve antrenmanla yağlar erirmi sizce ? Mekik vs çekiyorum
Kesinlikle erir. Burpee de ekleyin antrenmana. Bu yaptıklarınız 2-3 saatlik hafif tempolu koşuya bedeldir. Bayılmamaya dikkat edin.

İleride bu antrenman size kolay gelmeye başlarsa bu egzersizi de ekleyebilirsiniz. Yaptığım ve beni en çok yoran egzersizdir. Hatta şimdi bile programa eklerseniz inanılmaz bir kardiyodur. Bunun kadar etkili, bunun kadar nefret edilen çok az egzersiz var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam göğüs için ne yapabilirim göğsümde hafif yağ var dambıl ile ne önerirsiniz ? Fly yapamıyorum bench yok :(

Karın bölgen yağlı ama egzersiz etkisini göstermeye başlamış. Yeni başladın sayılır. Bu kadar kısa sürede bayağı iyi.
Hocam son olarak bişey danışacağım günde gereken proteini alıyorum eyvallah ama kalori ve carboyu fazla alamıyorum bulkamı girmem gerek yoksa kalori açığını devammı ettirmeliyim bilmiyorum kollarımı sıkınca büyük ama normalde hala ince + damarlarım çok belli oluyor sizce ne yapmalıyım ?
Kahvaltıdan ortalama 1000 kalori aldım

Öğlen tavuk veya ton balığı yedim yanınada baklagil veya makarna,pilav koydum ordanda ortalama bi 800 kalori geliyo

Akşam olduğunda ise az yemek yiyorum günün sonunda kalori ihtiyacım 2700 ise ben 2000-2200 falan alıyorum kas yapmak için gerekenden fazla kalori almamız gerekmiyormu ? Yoksa şuanda benim yaptığımda mantıklımı ? @Loyalty571

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı