Eve alışmış kediyi evden uzaklaştırma

Gözlerini bağlayın. kedilerin çoğunluk olduğu bir yere bırakın kediyi.
İstediğin kadar kedinin gözünü bağla bagaja koy 7 kilometre öteye bırak, o kedi yine gelir sahibinin yanına😉😉

Evine al, kedinin aşılarını tam tut. Dışarıya bırakıp içeri alıyorsun o zaman kediyi dezenfekte edeceksin patilerini temizle eve her gelmesine, iç dış parazit aşılarını da yaptırırsan pire de kalmaz parazit te.

Hocam eziyet etsin demiyorum. Kendim de kedi bakıyorum evimde. Arkadaş uzaklaşmasını istiyor eğer gözü kapalı götürürse 2 güne geri gelir.

Bende evde 3 kedi besliyorum. Hiçbirini sokağa alıştırmadım. En başta evde beslenen kedinin sokağa alıştırılması hata.

Bir canlıyı kedi veya farklı bir canlıda olabilir gözünden bağlayıp farklı yere götürmek vicdana sığmaz. Yazık, günah. Onlarında hisleri oluyor.

Aynen hocam tüm mesele bu. ya dışarıda bak içeri alma. içeri alıyorsan da dışarıya bırakma kediyi.

Gelmez.
Gelmez diye neye dayanarak diyorsun? Kedimi bagajda hiçbir şey görmüyorken veterinere götürdüm 7 kilometre uzaktaki, bagaja tekrar koyarken elimden kaçtı 3 gün bulamadım yağmur fırtına demeden 3. günün sonunda kendi geldi...

Aynen hocam tüm mesele bu. ya dışarıda bak içeri alma. içeri alıyorsan da dışarıya bırakma kediyi.

Gelmez.
Bende evde 3 kedi besliyorum. Hiçbirini sokağa alıştırmadım. En başta evde beslenen kedinin sokağa alıştırılması hata.

Bir canlıyı kedi veya farklı bir canlıda olabilir gözünden bağlayıp farklı yere götürmek vicdana sığmaz. Yazık, günah. Onlarında hisleri oluyor.
Hocam kediyi keyfimden almadım zaten bahçede sakat bi şekildeydi bende tedavisi için eve almıştım yaraları geçtikten sonra dışarı cıkmak istedi geri geleceğini sanmadım zaten fakat geri gelince alınca o da çık gire alıştı elimde olan birşey değildi

Hocam kediyi keyfimden almadım zaten bahçede sakat bi şekildeydi bende tedavisi için eve almıştım yaraları geçtikten sonra dışarı cıkmak istedi geri geleceğini sanmadım zaten fakat geri gelince alınca o da çık gire alıştı elimde olan birşey değildi
Hocam eve alın.

Hocam kediyi keyfimden almadım zaten bahçede sakat bir şekildeydi bende tedavisi için eve almıştım yaraları geçtikten sonra dışarı cıkmak istedi geri geleceğini sanmadım zaten fakat geri gelince alınca o da çık gire alıştı elimde olan bir şey değildi

Bende sokakta bulduğum sakat bir kediyi ameliyat ettirdim ve sonra eve aldım. Eve alın, aşılarını yaptırın. Sizin içinde özel olur.

Bende sokakta bulduğum sakat bir kediyi ameliyat ettirdim ve sonra eve aldım. Eve alın, aşılarını yaptırın. Sizin içinde özel olur.
Hocam sıkınıtı eve alıştıramamada zaten evde 1 gün boyunca durmuyor bir kez denedik,benim yatagımı bildiği için gidiyor oraya tuvaletini yapıyor,koltukları bilerek tırmalıyor normlde yapmaz mesela

Geri
Yukarı