Eve gerçek araba boyutunda süs eşyası almak

Hocam o kadar para verip motoru niye sökiyim bodykitten takar yaparım daha iyi.

Porsche bayiisine gidip bana gövde lazım diye almayacaksın hoş ne bileyim, attığın görseldeki gerçek Pagani Zonda çünkü. Motorun sökülmesini araba yan durdukça kendi kendine zarar verebilir diye söyledim.

Günü gelir mobilyadan gerçek arabaya çevrilmek istenir geri takılır motoru ıvırı zıvırı.

Porsche bayiisine gidip bana gövde lazım diye almayacaksın hoş ne bileyim, attığın görseldeki gerçek Pagani Zonda çünkü. Motorun sökülmesini araba yan durdukça kendi kendine zarar verebilir diye söyledim.

Günü gelir mobilyadan gerçek arabaya çevrilmek istenir geri takılır motoru ıvırı zıvırı.

Hocam duvarda ki nedir ne değildir umurumda değil örnek olsun diye koydum. yurt dışında sık sık yapılan bir şey. Gümrükten geçmesi sıkıntı olduğu için burada yapan bulmaya çalışıyor yoksa ya kendim yapacağım ya da yurt dışından getireceğim.

Bir zamanlar Bursa'da Setra Marka Otobüslerin kasalarının taklidini yapar, bir Kamyon Şasisine oturtur ve bir Kamyon motoru takar, gerçeği gibiymiş satarlardı. Sanayi'ye sormalısın.

Metalden, kaynaktan yaptırmanız için paradan fazlası gerekiyor ne yazık ki. Güzel bir fiberci ustası bulursanız halledeceğini düşünüyorum. Maliyet olarak da 100-150'yi geçmez fiberden yapılırsa, boya vs dahil olarak. Evin içinde duracaksa sorun olmaz. Karbon olan fiber değil polyester olanı araştırmanız lazım tabii ki.

Merhaba.
Sanırım böyle bir şey ancak motorsuz olanı değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi aracın gövdesini polyester fiber ile yapıyorlar, bizim memlekette yapılan marşpiyel'ler, Spoiler'lar, ön Ek'ler vs bu malzemeden yapılır genelde plastik yerine. Maliyeti daha az ve tamir etmesi kolay olduğundan kullanılan bir malzeme. Ancak iyi bir işçilik gerektiriyor.

Geri
Yukarı