Eve internet bağlatırken nelere dikkat edilmeli?

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
Yeni bir eve taşınmamız dolayısı ile eve internet bağlatmayı düşünüyoruz. Sitede sadece Superonline ve Turk Telekom altyapısı var. Aylık 100 TL'yi aşmayacak paketlere bakıyoruz. Televizyon, ev telefonu vb. gerek yok. Ekteki paket nasıldır? Ping değerleri vs. nasıldır? Ayrıca bu süreçte dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?

Capture.PNG

Yaklaşık 3 yıldır Türksat kullanıyorum. 50mbps download 5 upload var ve sınırsız (tabi kablo tv de var) 70 tl ödüyorum. Ve teknik servisleri EFSANE iyi... Adamların akşam 9 da gelip tamir ettiğini hatırlıyorum. Ben öneriyorum gönül rahatlığıyla çok memnunum. (türksat çalışanı değilim 😃 )
Altyapı var mı yok mu nereden bakabilirim?
Yaklaşık 3 yıldır Türksat kullanıyorum. 50mbps download 5 upload var ve sınırsız (tabi kablo tv de var) 70 tl ödüyorum. Ve teknik servisleri EFSANE iyi... Adamların akşam 9 da gelip tamir ettiğini hatırlıyorum. Ben öneriyorum gönül rahatlığıyla çok memnunum. (türksat çalışanı değilim 😃 )
Türksat altyapısını sorgulama sitesini bulamadım farklı farklı siteler çıktı hepsi dolandırıcı siteye benziyor.
Dostum eğer altyapıdan emin olabilirsen Turk.net'e geç. Bu iki firmanın adını ağzına almadığın her gün için şükredersin. 24 Megabit internete 90 lira + taahhüt. Biraz az yolarsın yani.
Ne kadar hız alırım yerinde adresi seçiyorum sokak seçme yerine gelince yükleniyorda kalıyor bir türlü çözemedim.

Türksat altyapısını sorgulama sitesini bulamadım farklı farklı siteler çıktı hepsi dolandırıcı siteye benziyor.

Ne kadar hız alırım yerinde adresi seçiyorum sokak seçme yerine gelince yükleniyorda kalıyor bir türlü çözemedim.
Büyük ihtimal altyapı gözükmüyor sitede ondan göstermez.

onu hiç bilmiyorum işte arayıp sorun isterseniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı