Everest 1650 watt PSU takıldıktan sonra sistem açılmıyor

ceyhun80

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar güç kaynağını taktım, Everest 1650 watt yeni aldım. Bilgisayarımdaki donanımlar Aorus Master Z390, i5 9. nesil işlemci, 16 GB RAM, ekran kartı ASUS ROG STRIX RX 580. bilgisayarıma güç kaynağını bağladım ancak açmak istediğimde tık diye güç kaynağından ses geliyor ve açılmıyor bilgisayar ancak anakarta ve ekran kartına elektrik gidiyor. Neden olabilir ve ne yapmam lazım, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopa'ta fetiş kelimesini aynı anda birisiyle kullanacağım 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Technopat'ta mizah kategorisinde değil böyle yerlerde gülüyorum.

1650W PSU'nun bir üst seviyesi direkt priz akımını anakartla vermek falan.

Arkadaşlar güç kaynağını taktım, Everest 1650 watt yeni aldım. Bilgisayarımdaki donanımlar Aorus Master Z390, i5 9. nesil işlemci, 16 GB RAM, ekran kartı ASUS ROG STRIX RX 580. bilgisayarıma güç kaynağını bağladım ancak açmak istediğimde tık diye güç kaynağından ses geliyor ve açılmıyor bilgisayar ancak anakarta ve ekran kartına elektrik gidiyor. Neden olabilir ve ne yapmam lazım, yardımcı olursanız sevinirim.
Everest 1650w neden aldın ki dostum, 600w bir psu alsaydın kafan rahat bir şekilde bilgisayarını kullanabilirdin.

Geri
Yukarı