Everest 707B Kasa İncelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş Kasa incelemesini söylediğim gibi yaptım. :) Sormak istediğiniz sorular var ise sorabilirsiniz. Bu ilk video paylaşımım bir hata kusurumuz var ise affola. İyi Forumlar.

Bende bilgisayarı toplarken Everest İ9 kasa almıştım. Taşırken HDD yuvaları kırılmıştı.
O sinirle gittim Zalman Z3 Plus aldım. Rahatım şu an :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Zalman Z3 alacaktım daha sonradan fakat kızdım tersini yaptım. Ama iyi yapmışsın değiştirmekle. Hatta bunun içinden 300w Psu çıkmakta. Oda sonradan eski bir kasaya takıldı nette gezilme amaçlı. Patladı bildiğin psu. Everest Psu da alınmaz. Atmasaydım onuda göstermek istedim.

90 TL'lik kasadan ne bekliyorsun ki. Dediğin gibi bu kasa ofis, internette gezinme gibi amaçlar için uygun. 90 TL'ye kasa alıp Everest'e kötü demek doğru olmaz. Bende Everest kasa kullanıyorum ve oldukça memnunum hiçbir sorunu yok.

Meselede bu ya güzel kardeşim. O kadar iyi parçalar alındıktan sonra, kasaya da ne para vericez diyip kullanışlı birşeyler alınmayınca artan sorunlarda ard ardına geliyor. Benim bu video çekmekteki amacım bu kadar geniş sosyal ağa sahip bir forumda 90 Tl de olsa insanlara düzgün hizmet vermelerini dolaylı bir şekilde anlatmak. Verilen mesaj yerine ulaşmakta hiç birşey 'aman' diyip boşverilmemeli. Mesele para değil, ama kimsede enayi değil. Fiyatı yüksek olan her ürünün nedenlerinden birtaneside bu tür firmalar yüzünden. Herkes işini iyi yapsa hiç sorun olurmu? Olmaz güzel kardeşim. Gelgelelim ki 90 Tl verdik diye Güç kaynağının patlamasına ne demeli. Adam ofisine aldı koydu gecenin bir yarısı güç kaynağı patladı, kısa devre yapmaya da devam etti ve kablolar derken kasa alev aldı. Sabah bir geldin iş yerine ne güzel yanmış iyikide 90 tl verdim de bu durumu görmek isterdim mi diyeceksin? Bu marka kasaları alsanız bile içindeki güç kaynaklarına güvenmeyin. Ben videoyu geçiştirmek istemedim. Daha detaylı bir şekilde anlatırdım ama hem tek başına olduğum hemde ön bir hazırlığım olmadığı için bu şekilde sıradan bir video oldu. Mod çalışması bitince bir daha konuyu video da açarım. İnşaAllah beni anlamışsındır. İyi Forumlar.

Son düzenleme:
Tolga Şahin sana mutluluklar Everest ile. :)
Klima gibi kasa. Ne güzel. Ama sadece sıcak üflüyor. O da olur artık 90 tl'lik kasadan. :)

Kasaya güzel demedim. Markete aldığımız sisteme de bu kasayı aldık: Everest Eagle Ec337 400W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Fakat hiçbir sorun çıkarmadı. Eğer sorun çıkaran bir ürün Everest' in kötü olduğunu ifade ediyor ise. Bozuk çıkmayan her ürün de Everest iyi demektir. Ben ikisini de kabul etmiyorum. Everest bütçesi düşük olan kullanıcılar için ideal bir çözüm bence.

Sorunu nasıl çözdüğüm hakkında resimler çektim. Resim boyutları 1.4 mb. Buraya nasıl atabilirim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı