Everest Rhino 432 600W Kasa İncelemesi

Bu incelemeyi yapmamın amacı öncelikle insanların ön yargılarını sona erdirmek. Bildiğiniz üzere forumda çoğu kişi Everest kasa tavsiye etmez. Bu kasa hariç diğerlerini bende tavsiye etmem. Fakat Everest' in iyi iş çıkardığını itiraf etmem gerek.

175 tl civarında satılan kasanın ön tarafında kırmızı ledli 12 cm bir fan ve arka kısmında 12 cm lik ledsiz bir fan mevcut. Çoğu yeni nesil kasa gibi Power Supply' i alt kısımda bulunana kasa 550w lık bir psu ile geliyor. (Peak 600w ) 4 adet 12 cm lik fan yuvasına sahip olan kasanın hava sirkülasyonu gerçekten iyi. Elinizi koyduğunuzda içeride ki hava akımını hissedebiliyorsunuz. Önde panelde 1, arka panelde 2 adet usb 3.0 girişine sahip kasa ssd desteğine de sahip. En büyük artılarından biri de kablo yönetiminin olması.

Gördüğünüz gibi yeni nesil bir oyuncu kasasının neredeyse tüm özelliklerini taşıyan kasa 175 tl lik fiyatıyla da cep yakmıyor. Eğer hardcore overclock yapmayacaksanız ( 3.00 ghz den 5.00 ghz' e gibi)
bu kasayı size tavsiye ederim.

R9 270x, Gtx 760 ve altı kartlara sahip olanlara özel tavsiyemdir.
2014-07-18 13.35.28.jpg
2014-07-18 13.35.35.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de 3 yılım şu an ve bilgisayar ara ara donuyor kapatıp yeniden açmak gerekiyor. Fakat güç kaynağından kaynaklanıp kaynaklanmadığından tam olarak emin değilim. Hard Disk ve ram' den de şüpheleniyorum. Kasanın sunduğu özellikler fiyatına göre oldukça güzel. Tek sıkıntısı kalitesiz bir güç kaynağına sahip olması sanırım.

Benim de bir süreden sonra, donma vs. yapmaya başlamıştı değiştirdim, zaten 980 ile onu kullanmak saçma olurdu.Eskiden bende diyordum ne güzel SSD yuvası, genişliği vs. diye ama başka kasaya geçince anladım onun ne kadar çöp olduğunu.

Bence PSU bir bilgisayardaki en önemli parçadır. Bu yüzden sertifikasız PSU kesinlikle tavsiye etmiyorum. Siz beğendiyseniz kasayı hayırlı olsun. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bende Power Boost marka bir kasa beğendim, biraz daha araştırmayla almayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı