Everest PSU patlar mı?

Bütçe
0-1800TL

yusuf.pat

Zeptopat
Daha fazla  
Everest Rampage 750W +80 Bronze PSU patlar mı?

PSU'nun kullanılacağı PC:
Intel i5 6400 6. nesil işlemci -- MSI Z170 Gaming Pro DDR4 anakart -- Kingston Fury 8 GB ve Corsair Vengeance 8 GB toplam 2x8 16 GB DDR4 2666MHz RAM -- AMD RX 580 8 GB 256bit GDDR5 ekran kartı -- WD blue 1TB NVMe M.2 SSD.

Eğer PSU kötüyse bütçeme göre bir PSU önerirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

İlla bozulur veya patlar diye bir şey yok. Benim arkadaş kullanıyor RX 6600 ve 1600AF ile. Everest 500W güç kaynağı var ve 7. senesi.

Hocam 1800 Liraya alacağınız PSU yine söktüğünüz PSU ayarında olacaktır. Biraz daha bekleyin 2.500 gibi bütçelere çıkın Asus Tuf alın. Tamam High Power, FSP kötü markalar değil ama ben biraz markacıyım. PC'nin en kaliteli parçasınında PSU olmasından yanayım.

Artı -2 Eksi
Hocam 1800 Liraya alacağınız PSU yine söktüğünüz PSU ayarında olacaktır. Biraz daha bekleyin 2.500 gibi bütçelere çıkın ASUS TUF alın. Tamam High Power, FSP kötü markalar değil ama ben biraz markacıyım. PC'nin en kaliteli parçasınında PSU olmasından yanayım.

Ben stajdayken 100 adet Everest PSU almıştık, (satılması için) hepsini deneme amaçlı tek tek test ettik gözümün önünde 4'ü patladı.

İlla bozulur veya patlar diye bir şey yok. Benim arkadaş kullanıyor RX 6600 ve 1600 AF ile. Everest 500W güç kaynağı var ve 7. senesi.

PSU cok iyi degil ancak patlama vs olmaz, kullanabilirsin. Degistirecegim diyorsan bütçeni biraz daha yukarı çıkarıp XPG Pylon al.

Teşekkür ederim ayırdığınız vakit için yapabilirsem bütçeyi arttırmaya çalışırım olmazsada yapacak bir şey yok, eski çöp PSU bayağı uzun süre dayanmıştı bu da öyle olur umarım. Yine de ayırdığınız vakit ve öneriler için teşekkürler.

Geri
Yukarı