Everest Rampage 72 kasanın ön fan sesi

Astra

Hectopat
Daha fazla  
EVEREST RAMPAGE 72 GAMİNG adlı kasaya sahibim. Kasanın yanında gelen ön tarafta bulunan mavi ledli fandan inanılmaz bir ses çıkıyor motor sanki. Kasayı ne yapmam lazım? Garantisi var.

Kasayı düzenli temizliyorum ama ön tarafları fazla temizlemedim ama zaten aldıktan 3-4 hafta sonra başladı bu ses sorunu öyle hatırlıyorum. Garantiye gönder diyenleriniz olacaktır da ne kadar sürede geri döner? (Harbiden böyle ses yok başım şişiyor bu arada ön fandan geldiğine %100 eminim kapağını açıp dinledim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatayı o kasayı alarak yapmışsın. Ön tarafa uygun boyutlarda yeni fan alabilirsin.
Vatanda boş kasa olarak fazla seçenek yoktu bende gözüme güzel görüneni aldım. Kasanın nesi var ki?
Fan almayı ben de düşünüyorum ama bizim buradaki Vatan'da fazla LED'li fan yok. (Seçenek yok.)

Benim kasama aldığım ekstradan fan bu:
Sessiz diye ekstradan aynısından alacaktım ama yoktu. Başka markadan olanlar da (benzerleri de) başka şubesinde var o yüzden almaya üşendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
EVEREST RAMPAGE 72 GAMİNG adlı kasaya sahibim. Kasanın yanında gelen ön tarafta bulunan mavi ledli fandan inanılmaz bir ses çıkıyor motor sanki. Kasayı ne yapmam lazım? Garantisi var.

Kasayı düzenli temizliyorum ama ön tarafları fazla temizlemedim ama zaten aldıktan 3-4 hafta sonra başladı bu ses sorunu öyle hatırlıyorum. Garantiye gönder diyenleriniz olacaktır da ne kadar sürede geri döner? (Harbiden böyle ses yok başım şişiyor bu arada ön fandan geldiğine %100 eminim kapağını açıp dinledim)
Kanka ne yalan söyleyeyim bende de gamepower eos kasa var. Öndeki ledler bozulma yaptı firmayı aradım ve yeni fan istedim onu gönderdiler. Eski fanın ledlerini çıkarttım onuda kasanın içine koydum daha serin oluyor artık kasa. Onlar çin malı ürün satıyorlar aşırı dandik ben bunu göz önünde bulundurarak aldım. Firma incehesap.com buna güvenerek aldım çünkü en ufak sıkıntıda değişim yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı