Everest Rampage 72 Gaming vs 75 Gaming

Hocam everesti bende düşünüyorum. Neden bu kadar kötü diyorsunuz ki? Hava akışı iyiyse metal kalınlığı çok önemli değil bence.

Vatan'dan bakmıştım.

Malzeme kalitesi açısından önerilmiyor.
İşte takıldığım olayda bu zaten. Metalini kim önemser ki? Yeterli soğutma sağlıyorsa gerisi boş bence. Kasayı pencereden aşağı atacak halimiz yok ya. Bana anlatabilir misiniz malzeme kalitesi neden önemli?

İşte takıldığım olayda bu zaten. Metalini kim önemser ki? Yeterli soğutma sağlıyorsa gerisi boş bence. Kasayı pencereden aşağı atacak halimiz yok ya. Bana anlatabilir misiniz malzeme kalitesi neden önemli?
Malzeme kalitesiz olursa montajda ellerin yıpranır, kasayı açmak istersen kasanın kapağını yamultabilirsin (benim gibi :D ), anakartı sökmek zorlaşır ve en önemlisi masada dururken bile insana rahatsızlık verir.

Dark markası pek güvenilir değil diyorlar. Z3 mü yoksa dark mı? Darkta 5 fan var bu yönüyle iyi fakat hava akışı falan güzelmi bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı