Everest Rampage 72 Gaming vs 75 Gaming

Fatih Turan

Kilopat
Daha fazla  
R9 280 dual-x ekran kartım var fakat exper kasasında hava akışı sağlayamadığım için çok aşırı ısınıyor. Yeni bir kasa almayı düşünüyorum. Fakat iki kasa arasında kaldım ve hava akışı sağlanabilir mi bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Kasalar Everest Rampage 72 Gaming, Everest Rampage 75 Gaming. Sizce hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de kötü. Everest kasalar kalitesiz oluyor. Bütçeni söyle başka bir kasa önerelim.
Bu hesabı tekrar açtım. Uyarı aldığım için yazamıyordum. Kusuruma bakmayın. Bütçem çok az en uygun olan ve hava akışı falan düzgün, sıkıntı çıkarmayacak bir kasa yazarsanız sevinirim.

Çift hesap ceza sebebidir. Çift hesap açtığınız sürece birleştirilecek ve ceza alacaksınız. Kuralları okumalısınız.

Bütçem çok az demek yerine sayısal bir değer verirseniz daha kolay yardımcı olabilirim. En fazla kaç TL'lik bir kasa düşünüyorsunuz?

Çift hesap ceza sebebidir. Çift hesap açtığınız sürece birleştirilecek ve ceza alacaksınız. Kuralları okumalısınız.

Bütçem çok az demek yerine sayısal bir değer verirseniz daha kolay yardımcı olabilirim. En fazla kaç TL'lik bir kasa düşünüyorsunuz?
Bütçem 200 TL. Hava akışı güzel, ısınmayacak bir kasa istiyorum. Benim şuanki kasam çok dar ve çok ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı