Everest Rampage 72 Gaming vs 75 Gaming

Dark güzel görünüyor. Fakat z3 te 5 fan yoktu sanırım. Fanlar insanı cezbediyor daha soğuk olur gibi geliyor. Z3 ün montajı falan darka göre nasıl biraz detay verirsen sevinirim.
Daha önce hiç z3 veya dark ile montaj yapmadım ama z3 bu forumda tavsiye edilen kasalardan. İnceleme videolarını izleyerek fikir sahibi olabilirsin.

Z3 Plus kullanıyorum konuyu noktalıyorum. Z3 Plus' ta 4 fan mevcut ve size fazlasıyla yetecektir, malzeme kalitesi orta segmentte diyebilirim zaten bu fiyata fazla bir şey beklememek gerek, önerilen kasaların için de tercih edeceğiniz en iyi kasa Z3 Plus.(y)
Edit: Bilgisayar oynarken çorap giyiyorum kasa yüzünden ayağım donuyor.:D

Eğer bütçen 150 TL ise güç kaynaksız olarak kesinlikle Z3 Plus

Eğer Bütçen 200 TL ise güç kaynaksız olarak Corsair Carbide 100R

Eğer Bütçen 250 TL ise güç kaynaksız olarak Corsair Spec 02

Eğer Bütçen 300 TL ise güç kaynaksız olarak Corsair Graphite 230T

Eğer Bütçen 250 TL ise güç kaynalı olarak Ximatek Asgard 381 Pure Pro/Black Editon 500 Watt

Eğer Bütçen 300TL ise güç kaynaklı olarak THERMALTAKE VERSA II 500W

Eğer Bütçen 350 TL ise Gç kaynaklı olarak COOLER MASTER RC-K350 600W

Not: Kasaların hepsi ATX formatında için rahat olsun yani ATX anakart takabilirsin. (Tabiki Micro-ATX de takılabilir)

İyi Günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark markası pek güvenilir değil diyorlar. Z3 mü yoksa dark mı? Darkta 5 fan var bu yönüyle iyi fakat hava akışı falan güzelmi bilmiyorum.
Dark N10 çok kaliteli bir kasadır genel yorumlara bakmaya gerek yok incelemelerine bakınca kaliteli olduğu anlaşılıyor. Dark N10 Detaylı Inceleme

Son olarak z3 ve dark n10 arasında kaldım. Montaj konusunda zorluk çekermiyim? Bilgisayardan anlarım fakat hiç sıfırdan dizmedim. Termal macun olayını falan yapmam gerekiyor sanırım fakat nasıl yapılacağı konusunda hiç bir fikrim yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı