Everest Rhino 432 600W Kasa İncelemesi

Merak etmeyin bende tavsiye etmiyorum. Kasayı bütçe sıkıntısı yüzünden tercih ettim. Çok şükür şimdiye kadar hiç bir sorun yaşatmadı bana.

Evet kasa iyi. Sadece plastik kalitesi biraz düşük, ön taraf desenli olduğu için hiç fark edilmiyor sadece ellediğinizde anlaşılıyor. Psu yönünden çok çok iyi çıktı. Mesela internette gezerken elektrik gitti, psu 2-3 sn daha idare ediyor. Aynı şekilde dalgalanmada kendisi kesiyor elektriği. Hem sessiz hem de sınır oc li işlemci ve ekran kartı ile çok rahat çalışıyor. Fanı da kırmızı renkli, diğer psu lardan boyut olarak daha küçük. Şu anki fiyatı ile kasa+psu olarak en f/p ürün.

7-8 aydır kullanıyorum kasa ve psuyu allaha şükür sorun çıkartmadı fakat R9 285+FX8350 var elimde İşlemciyi oc yapıcam psu sorun yaratırmı ?

7-8 aydır kullanıyorum kasa ve psuyu allaha şükür sorun çıkartmadı fakat R9 285+FX8350 var elimde İşlemciyi oc yapıcam psu sorun yaratırmı ?

Dostum o sisteme zaten zar zor yetiyor olabilir kasa bence oc yapma zaten ihtiyacın olduğunu sanmıyorum.

Merhaba bu kasayı alalı 1 ay oldu ve psu dan sorun yaşıyorum. Bazen psu gücü kesiyor ve sistem kapanıyor. Sistemim Amd a10 7890k cpu - Asus a68hm plus mb - Gskill ripjaws x 8gb 2400mhz ram - Transcend 120 gb ssd - Seagate 1tb 7200 rpm hdd - Everest rhino 432 600w kasa- Bu sistemin güç tüketimi maximum 150 w diye biliyorum ama neden böyle oluyor acaba ?

Son düzenleme:
Technopat'ın bir incelemesinde gtx1060 a 450 watt PSU takmışlardı. Bu kasada 600 watt PSU var gtx 1060 için uygun mudur?

yaklaşık 3k lık bir sistem topladık fakat technopatta kimse everest önermiyor bende bu modeli kullandığım için endişelendim bir sıkıntı olurmu psuda patlama vs ?

Alalı 2.5 yıl oldu ve çok şükür henüz patlamadı kendileri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…