Everest Rhino 432 600W Kasa İncelemesi

benim 2.yılım dolmak üzereyken power patladı kapanmalar başladı , tavsiye ederim ilk başta işinizi görür ama sonra değiştirmek gerekiyor

Benim de 3 yılım şu an ve bilgisayar ara ara donuyor kapatıp yeniden açmak gerekiyor. Fakat güç kaynağından kaynaklanıp kaynaklanmadığından tam olarak emin değilim. Hard Disk ve ram' den de şüpheleniyorum. Kasanın sunduğu özellikler fiyatına göre oldukça güzel. Tek sıkıntısı kalitesiz bir güç kaynağına sahip olması sanırım.

Benim de bir süreden sonra, donma vs. yapmaya başlamıştı değiştirdim, zaten 980 ile onu kullanmak saçma olurdu.Eskiden bende diyordum ne güzel SSD yuvası, genişliği vs. diye ama başka kasaya geçince anladım onun ne kadar çöp olduğunu.

PSU kasaya bağlı mı yoksa değiştirilebiliyor mu?
4 Adet çelik ince halat ile yerine sabitlenmiş durumda, titreşim vs engellemek için olmalı, gayet sağlam oturtulmuş ve 4 adet vida ilede kaynak yapılmış vaziyette.

Bence PSU bir bilgisayardaki en önemli parçadır. Bu yüzden sertifikasız PSU kesinlikle tavsiye etmiyorum. Siz beğendiyseniz kasayı hayırlı olsun. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bende Power Boost marka bir kasa beğendim, biraz daha araştırmayla almayı planlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…