Everest SM-700 Profesyonel Oyuncu Faresi İnceleme

Arkadaşlar yeni aldığım SM-700 modelinde ki fareyi sizlere tanıtmak için can atıyorum. Bu fiyata cidden mükemmel performans veren bir fare olması beni oldukça cezbetti. Detaylı inceleme aşağıdadır; Keyifli okumalar.

• Tasarım Hakkında
Tasarımı ve ele oturuşu özellikle büyük bir eliniz var ise mükemmel. Küçük bir ele sahip iseniz bu fareyi size önermem. Baş parmağın durduğu yere bir yatak eklemişler ve serçe parmak için de bir çıkıntı yapmışlar. Fare çok hafif ve tutması çok güzel, ele oturuyor. Ayrıca zarif bir şekle sahip. Elim ağrımıyor.

• Tuşları Hakkında, Kaç Tuşu Mecvut?
Tuşları çok hafif ve basması kolay, aşırı bir bastırma ihtiyacı veya sertlik yok. Sol kısımda ileri ve geri yapmayı sağlayan iki tuş mevcut, bununla sitelerde gezinirken ileri veya geri gidebiliyoruz. Ortasında DPI kısmı var ve 4 farklı hassasiyet ayarı mevcut. Özellikle uzun saatler bilgisayarda oyun oynayacaksanız hafif olduğundan tuşlar parmaklarınızı ağrıtmıyor.

• RGB?
Başlangıç olarak yeşil veya kırmızı renkte olan fareyi hareket ettirdikçe aksiyon renklerine bürünüyor ve oynattıkça renk değiştiriyor. Fare boşta iken yeşil ışık yavaş bir şekilde yanıp sönüyor. Oldukça hoş ve dikkat çekici. Ayrıca fare karanlıkla özellikle çok güzel gözüküyor, yıldırım şeklinde bir tasarımı var.

Farklı renk seçenekleri de var aşağıda resmi var.

Eksi yönlerini henüz bulamadım, oldukça güzel bir oyuncu faresi.

Görünüş: 10/10
Tuşlar: 9/10
Renkler: 10/10

Resimler;
386728

386729

386730

Fiyatı ise Vatan Bilgisayar'dan aldım; 70₺'dir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı