EVGA FTW3 RTX 3080 Ti alınır mı?

3070 Ti suprimx, ASUS TUF OC, EVGA FTW3.
3080 TUF OC, EVGA FTW3, Gaming OC.
3080 Ti TUF OC, EVGA FTW3, Gaming OC.
Bu kartları ve aklıma gelmeyen bir sürü kart kullandım 30 serisi çıktığından beri. Şu an EVGA FTW3 Ultra 3080 Ti kullanıyorum. Aralarında en serin çalışan kart Gaming OC. En kaliteli ise EVGA. EVGA almanı tavsiye ederim.

Vay be bu kadar iyi olmasını beklemiyordum gerçekten hepsini denemiş birisinden bunu duymak sevindirdi.

3070 Ti suprimx, ASUS TUF OC, EVGA FTW3.
3080 TUF OC, EVGA FTW3, Gaming OC.
3080 Ti TUF OC, EVGA FTW3, Gaming OC.
Bu kartları ve aklıma gelmeyen bir sürü kart kullandım 30 serisi çıktığından beri. Şu an EVGA FTW3 Ultra 3080 Ti kullanıyorum. Aralarında en serin çalışan kart Gaming OC. En kaliteli ise EVGA. EVGA almanı tavsiye ederim.

Bir de hocam EVGA FTW3 için bobin sesimi öyle bir kronik sorunu var diyorlar siz öyle bir şey yaşadınız mı?

Son düzenleme:
Vay be bu kadar iyi olmasını beklemiyordum gerçekten hepsini denemiş birisinden bunu duymak sevindirdi.

Bir de hocam EVGA FTW3 için bobin sesimi öyle bir kronik sorunu var diyorlar siz öyle bir şey yaşadınız mı?
Elimden yaklaşık 10 adet Evga 70 Ti, 80 , 80 Ti geçti. Sadece 1 tanesinde rahatsız edici bir sizlama duydum. Asus ve MSI kartlarda genellikle daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı