Evga GTX 970 Yanması ve Yurtdışı Garantiye Gönderme

Böyle orjinal bakış açıları hep sizden çıkıyor hocam , değerlendirin bunu 970' te gönderebilirler
Bakın ne diyorum alınca olay çıkarın. Sizden geri ister eğer 970 göndereceğiz derlerse vermezsiniz olur biter. Gelin görün ki eğer 1070 göndereceğiz derlerse ışık hızında kargo ile bile gönderirsiniz.

Kullanıcı hatası olarak kartın yanmış sanırım. EVGA bence gerçekten büyük bir iyilik yapıp 1060 yollamış. Bence fazla zorlamayın.

Evet bahsettiğim ürünler ikinci el ancak bir sorunu ve ya sıkıntısı olmayan ürünler bunlar genelde. İnsanlar sırf dolar arttı diye satış fiyatlarını arttırıyorlar ancak bazıları 1700 TL civarına aldıkları ürünleri 2-3 ay gibi bir süre sonra acil bir durumdan ve ya heveslerini aldıklarından 1300 TL'ye satabiliyorlar. Böyle bir çok ürün ile karşılaştım. Bende o yüzden dedim, neyse. Hocam GTX 1060'ın hayırlı olsun, böyle servis durumlarıyla karşılaşmıştım daha önce Fujifilm'de başıma gelmişti yeni modelini göndermişlerdi üretimi durduğu için :) Umarım bundan sonra her hangi bir sorun/sıkıntı yaşamazsınız.

Evet.

09.02.2017
Ürün İstanbul ' da gümrüğe takıldı. 108 TL kadar gümrük parası verilecek. Artık gümrük çalışanı ne kadar hızlı çalışırsa o kadar erken geçecek kart elimize.

İngilizce birkaç kelime yazmak isterdim :p

15.02.2017
Ürün bugün elimize ulaştı. Umarım bu konu diğer kullanıcılara yardımcı olmuştur. Not: Gümrük fiyatını 108 TL değil 135 TL ydi. Ürünün fiyatına göre değişiyor. Toplam masraf 65+135=200 TL
IMG-20170215-WA0007.jpg

200tl biraz fazla fakat sonuna kadar değdi bence. Önemli bir konuydu. Çoğu kişi de takip etmiştir bence. Hayırlı olsun :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı