EVGA GTX960 GTA V Kasma

Sistemi formatlayalı çok uzun zaman olmadı. Virüs girmesi imkansız. Middle Earth oynarken, haber okurken virüs girme ihtimali olamaz heralde. İndirme yapmadım hiç. Spotify tarzı orjinal programlar indirirken sadece.

Edit: Bu arada çift monitör kullanıyorum. Birinde oynarken diğerinden değerleri kontrol ediyorum. Bundan dolayı kasma olmaz değil mi ?

Tek ekran yaptım, ayarları biraz kısınca daha azaldı 20 saniye de bi tık ediyor. Bir de şöyle birşey var. 2500/2000 olarak gösteriyor. Sanırım 500 mb aştım grafik ayarlarını. Ondan olabilir mi ?

Tek ekran yaptım, ayarları biraz kısınca daha azaldı 20 saniye de bi tık ediyor. Bir de şöyle birşey var. 2500/2000 olarak gösteriyor. Sanırım 500 mb aştım grafik ayarlarını. Ondan olabilir mi ?

Ondan olabilir. 2000'in altına çekmeyi deneyin. Aşarsanız bile çok aşmayın 100 mb falan aşabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı