EVGA GTX960 GTA V Kasma

Sistemi formatlayalı çok uzun zaman olmadı. Virüs girmesi imkansız. Middle Earth oynarken, haber okurken virüs girme ihtimali olamaz heralde. İndirme yapmadım hiç. Spotify tarzı orjinal programlar indirirken sadece.

Edit: Bu arada çift monitör kullanıyorum. Birinde oynarken diğerinden değerleri kontrol ediyorum. Bundan dolayı kasma olmaz değil mi ?

Tek ekran yaptım, ayarları biraz kısınca daha azaldı 20 saniye de bi tık ediyor. Bir de şöyle birşey var. 2500/2000 olarak gösteriyor. Sanırım 500 mb aştım grafik ayarlarını. Ondan olabilir mi ?

Tek ekran yaptım, ayarları biraz kısınca daha azaldı 20 saniye de bi tık ediyor. Bir de şöyle birşey var. 2500/2000 olarak gösteriyor. Sanırım 500 mb aştım grafik ayarlarını. Ondan olabilir mi ?

Ondan olabilir. 2000'in altına çekmeyi deneyin. Aşarsanız bile çok aşmayın 100 mb falan aşabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı