Evime Türk Telekom magnet bağlattım

Hocam hala kullanıyor musunuz benim de altyapım yok geçmeyi düşünüyorum Valorant'ta falan ping nasıl? Oyunlarda pingden dolayı donma oluyor mu? Upload hızı kaç?
TT mobil şebeken nasıl iyi çekiyor mu? Normal cepte internet ile valo attığın zaman ping kaç oluyor?

Evet memnun kaldım.
Son zamla beraber 450 TL olunca mecbur bu ay sonunda iptal edeceğim.
Düşük pingle Valorant vs oynatabilecek kadar stabildir. Hız olarak Simetrik 12 mbps sınırsız pakette.
düşül pingle valorant mı ? :) komiksiniz.Sırf valorant oynamak için magnet aldım ping uçuyor

Hocam hala kullanıyor musunuz benim de altyapım yok geçmeyi düşünüyorum Valorant'ta falan ping nasıl? Oyunlarda pingden dolayı donma oluyor mu? Upload hızı kaç?
kesinlikle geçme başkan.Ben sırf valorant oynamak için magnet aldım çok pişmanım.ping inanılmaz yüksek oyundan keyif alamıyorum.bu durum can sıkıcı.

düşül pingle valorant mı ? :) komiksiniz.Sırf valorant oynamak için magnet aldım ping uçuyor

kesinlikle geçme başkan.Ben sırf valorant oynamak için magnet aldım çok pişmanım.ping inanılmaz yüksek oyundan keyif alamıyorum.bu durum can sıkıcı.
Hocam gayet normaldir çünkü mobil ağdan interneti alıyor. Konuma göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone baz istasyonları ortak. Aynı hızı ve kaliteyi alırım sadece operatör kaynaklı 2-3 ms ping farkı olur. Ama çekmeyen ya da kötü hizmet veren bir bölge olursa eğer tabi ki yüksek ping olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı