Evimin yakınından zırhlı araç geçmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha demin evimizin yanından mavi renkli bir zırhlı araç geçti. Bu polise falan mı ait yoksa askeriye ile mi alakalı merak ettim. Durduk yere mavi renkli bir zırhlının buradan geçeceğini zannetmiyorum.

Daha demin evimizin yanından mavi renkli bir zırhlı araç geçti. Bu polise falan mı ait yoksa askeriye ile mi alakalı merak ettim. Durduk yere mavi renkli bir zırhlının buradan geçeceğini zannetmiyorum.
Renk mavi ise polise aittir. Doğu bölgesinde iseniz doğal bir durum. Ben de Erzurum'a otobüs ile giderken Erzincan'da falan çok görüyordum.

Merak etme yüksek ihtimal bakım gibi bir yere gidiyordun ya da tatbikat yapıyorlardır

sss.jpg

Bunun gibi miydi?

Merak etme yüksek ihtimal bakım gibi bir yere gidiyordun ya da tatbikat yapıyorlardır
İstanbulda olduğum için bana şaşırtıcı geldi. Normalde malatyada olduğum zamanlar görmek normaldi ama bilemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı