Evin arkasında ağlayan çocuk var

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Çocuğu sanki kesiyorlar, 2 kardeşler her gün birbirlerine hırlıyorlar bağırış çağırış hep kaos camı açamıyorum. Annelerin de susun yavrum insanlar rahatsız olur falan da demiyorlar. Ne yapayım, ben çekeyim pompalıyı vurayım mı bunları? Hapse girerim en fazla kafayı sıyıracağım. Bir de bilerek yapıyorlarmış gibi çocuk 22: 00'den önce susuyor. Şikayet de edemiyorum polise zaten etsem ne yapacak, çocuğun ağzını mı bantlayacak orası ayrı bir konu. (Yaşı 10-12 falan diye tahmin ediyorum) pompalı işi tabii ki de şakaydı ama evleri bodrum da arka bahçemizden onların evini görebiliyorum. Ne yapayım? Gece korkunç maske giyip çocuğu korkutayım mı, bir daha bahçeye falan çıkamaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir 5-6 kişi topla hepiniz maske giyin elinizde beyzbol sopalarıyla, çocuk tam bağırdığı sırada baskın yapın. Bakalım bir daha bağırabiliyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı