Sürekli ağlayan otistik çocuk sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CpLScarlet

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler dostlar. Üst komsumuzun 4 yaşındayken otistik bir kızı var, sürekli gün boyunca sadece ağlıyor ve bu beni cok rahatsız ediyor kaç defa söyledim susturun diye sus diyince daha çok ağlıyormuş sözde.

Sese çok fazla hassasiyetim var en küçük sesten rahatsız oluyorum kendi nefes sesim bile buna dahil. Bu yıl YGS var ama bu çocuk yüzünden ne adam akıllı ders çalışabiliyorum ne uyuyabiliyorum. Ciddiyim. Abartma diyenler olabilir ama durum çok vahim.
Örnek vereyim bu sabah ağlama sesi ile 9'da uyandım kahvaltısı ettim ders çalışmaya basliycam ağlamaya başladı susar diye bekledim saat 11 oldu 2 oldu 4 oldu nafile kulak tıpaci'da zaten etki ettiği yok. Şu an saat 21.44 ve hala ağlıyor genelde 3,4 (gece) gibi anca susuyor.

Ders çalışmak için kütüphaneye gidiyorum uyumadan önce kulak tıkacı, pamuk ve bunları bantliyorum başka türlü gozume uyku girmiyor. Gidecek yerim de yok sonuçta ailemin evi.
Kısaca bana önerebileceginiz bir şey var mı? Ses izolasyonu yaptırmayı düşündüm ama ev kira ondan vazgeçtim ses yalıtımı çok iyi olan kulak tıpaci da arıyorum. Ucuz ses yalıtımı yapma şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz ses yalıtımı ister isen çakma rapçilerin de kullandığı çözüm olan yumurta kabı kullanabilirsin. Kulak tıpası olarak da bastırıp kullağa takılanlar çok iş görüyor kullağına hemen takıyorsun sonra kullağında şişiyor ses mes unut. Son olarak başarılar dileyim sınav için.

Adam çekmek zorunda mı milletin zırlamasını ? Otustik diye ben hiç çekmezdim o sesi mahkemeye kadar giderdi iş.

Mahkemeye gitsen de bir sonuç alamazsın belli bir desibelin altında olduğu için. Mahkemeden mahalleye kadar insanları kendine düşman ettiğinle kalırsın. Daha küçük bir çocuksun. Böyle şeylerin ne kadar hassas olduğunu bilmiyorsun. Yarası olan insanları gocundurmadan kendine çeki düzen ver.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı