Evin arkasında ağlayan çocuk var

Bak bro ne yapacaksın biliyor musun gideceksin şimdi kağıttan vs. silah yapacaksın ama masum olmasın vahşi silah olsun. Sonra da maske de takıyorsun onların karşısına çıkıyorsun ve korkutuyorsun. Ya susarsınız ya da sizi vururum de. Sesini de kalınlaştır. Biraz vahşi ol.

Bütün iş bu. 🤠

Suriyelilerin her türlü çeşidi var, bir an yanlışlıkla benim konuma yazdınız sandım :D
Benim gordugum iki cesidi var bunlarin. Bir tanesi asgari ucretin altinda calisip amele piyasasini bozanlar. Bunlar yardim parasinin yaninda biraz daha kazanip Avrupa'ya kacma derdindeler. Bizim isyerinin taseronlugunu yapan butun Turk ve Kurtleri kovup bunlardan almis. Digerleri de adam basi 100€ aldigi icin her yil cocuk yapip benden fazla kazanan tipler. Acikcasi ben baskasini gormedim. Ogretmeni, muhendisi falan zaten Almanya'ya gitti. Bize ise yaramazlari biraktilar hep.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı